Kolekcjoner butelek z Pattaya zraniony w plecy przez nieznajomego

Pattaya —

Zbieracz/zbieracz butelek w Pattaya został ugodzony nożem w plecy przez nieznajomego, który właśnie poprosił o wspólne picie alkoholu.

Incydent został zgłoszony ratownikom Sawanga Boriboon wczoraj, 10 maja, o godzinie 30:24. Ratownicy udzielili pomocy mężczyźnie z Tajlandii, panu Banyatowi Pholdee, 48-letniemu padlinożercy, który doznał głębokiej rany zadanej nożem w plecach.

Ofiara została znaleziona wraz z siostrą w środku Soi Nongprue 3 w poddystrykcie Nongprue w dystrykcie Banglamung. Według niego, on i jego niezidentyfikowana siostra próbowali dostać się do szpitala, aby opatrzyć jego bolesną ranę, ale pan Banyat nie mógł znieść bólu, więc zatrzymali się, by wezwać pomoc medyczną.

Odnosząc się do tego incydentu, pan Banyat powiedział, że on, jego siostra i szwagier wybrali się na ryby do kanału w Soi Nongprue 3. Kiedy po skończeniu wspólnie pili alkohol, do grupy podszedł wysoki, ciemnowłosy mężczyzna. -skóry Tajlandczyk z ogoloną głową, który poprosił o dołączenie do nich w piciu. Niezidentyfikowany mężczyzna zaoferował również, że da pieniądze na zakup alkoholu, zauważył Banyat.

Kiedy skończył się pierwszy zestaw alkoholu, siostra i szwagier pana Banyata poszli kupić następne. W czasie ich nieobecności jednak wspomniany mężczyzna z nieznanych przyczyn zdenerwował się i nagle uderzył poszkodowanego od tyłu nożem siekającym, po czym uciekł. Uderzenie pozostawiło dużą ranę na plecach ofiary.

Pan Banyat został przewieziony do lokalnego szpitala przez ratowników Sawanga Boriboon. Tymczasem policja w Pattaya pracuje nad identyfikacją podejrzanego od czasu publikacji.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.