AKTUALIZACJA: Policja w Pattaya dostarcza aktualne informacje na temat morderstwa młodej kobiety z Tajlandii

Pattaya —

Według policji zabójca młodej kobiety z Pattaya przyznał się do zamordowania kobiety za dług, którego ta odmówiła mu spłacenia. Podejrzany okazał się również byłym skazańcem, który właśnie wyszedł z więzienia dwa lata temu, podała policja.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Główny podejrzany poszukiwany w brutalnym morderstwie młodej kobiety z Pattaya podobno przyznał się do zamordowania kobiety rozbitym szkłem w ramie obrazu z powodu sporu finansowego, według policji w Pattaya.

Teraz nasza aktualizacja:

pol. Generał dywizji Kampol Leelapraphorn, szef policji w Chonburi, ogłosił wyniki operacji aresztowania pana Watcharaphona Ansongkrama, 39-letniego mordercy młodej kobiety, dzisiaj, 25 maja, na konferencji prasowej w policji w Pattaya Stacja.

Według niego, Watcharaphon lub Kik, nazywany „Kik Kilo 10”, przyznał się do zabicia ofiary, 32-letniej pani Rattany Thammarak, poprzez wielokrotne dźgnięcie jej kawałkiem potłuczonego szkła w ramie obrazu, twierdząc, że odmówiła zwrotu mu 30,000 XNUMX bahtów.

Po zamordowaniu kobiety Watcharaphon ukradł telefon zmarłej oraz niebieski motocykl Honda Wave i opuścił kompleks apartamentów pani Rattany. Jest oskarżony o napaść fizyczną na inną osobę na śmierć, kradzież i zażywanie nielegalnych narkotyków.

Po sprawdzeniu jego rejestru karnego szef policji stwierdził również, że Watcharaphon został zwolniony z więzienia dopiero dwa lata temu po tym, jak został skazany za rabunek, użycie broni w nocy, spowodowanie poważnych obrażeń ciała innych osób i usiłowanie zabójstwa. Sąd skazał go na karę 4 lat i 10 miesięcy więzienia, ale wyszedł na wolność 10 lipca 2021 roku, po dwóch latach spędzonych w więzieniu.

Na zakończenie konferencji Pol. Generał dywizji Kampol zasugerował, aby właściciele nieruchomości stosowali podstawowe środki bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa najemcom. Środki te mogą obejmować instalację kamer CCTV i zatrudnienie ochroniarza w celu ochrony mieszkańców.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.