Burmistrz w Sattahip pomaga ofiarom handlu zagranicznego

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Sattahip —

Burmistrz dystryktu Kled Kaeo udzielił pomocy trzem mężczyznom, którzy odnieśli obrażenia w wyniku wypadku drogowego w Sattahip.

Pan Yotsawat Phuwarattanakul, burmistrz dystryktu Kled Kaew, zwany też „burmistrzem Tai”, udzielił podstawowej pomocy medycznej trzem niezidentyfikowanym mężczyznom, w tym dwóch cudzoziemcom, którzy mieli wypadek drogowy w pobliżu Naval Warfare Development Command w Sattahip dzielnica.

Pan Yotsawat udzielił pomocy wszystkim rannym i zorganizował karetkę, która przetransportowała ich do miejscowego szpitala. Jego godna pochwały akcja miała miejsce w obecności wielu cywilów, którzy również zgłosili się z pomocą. Podziwiali pana Yotsawata za jego natychmiastową pomoc potrzebującym.

Burmistrz w rozmowie z lokalnymi mediami stwierdził, że będąc w drodze do swoich obowiązków, natknął się na wypadek i natychmiast zaparkował samochód na środku drogi, aby udzielić pomocy poszkodowanym.

„Kiedy spotykam się z takimi sytuacjami, natychmiast pędzę z pomocą, uznając to za kluczowy obowiązek dobrego obywatela, bo każde życie jest cenne” – mówi burmistrz.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.