Królewski Legion Brytyjski w Tajlandii organizuje udane przyjęcie koronacyjne w ogrodzie w Pattaya

Pattaya, Tajlandia-

  We niedawno ogłosił, że Royal British Legion of Thailand organizuje Coronation Garden Party w Pattaya.

Zdaniem organizatorów, W minioną sobotę 20 maja RBLT Garden Party odniosło wielki sukces. Pozornie dla uczczenia koronacji był to świetny pretekst do hucznej imprezy.

Muzykę dostarczyli Barry Upton, Paul Jackson oraz Jason and Soul Mates. To był pierwszy raz, kiedy te 3 gwiazdy z Pattaya wystąpiły w jednym składzie i wystąpiły razem!
Było świetne jedzenie dzięki uprzejmości Meatstuff i Retreat Lawn Bowls Club, sam klub zasługuje na wzmiankę, a Colin i Pupay bardzo nas powitali, a także ogromne okrzyki dla Khun Mai, który właściwie zorganizował to miejsce.
Dziękuję Joanne, HM Consul za lojalny toast i wszystkim, którzy przyczynili się do wspaniałego wydarzenia.
Chociaż trochę mniej niż w zeszłym roku, ponad 200 imprezowiczów z Wielkiej Brytanii, Europy, Australii, Francji, USA i oczywiście Tajlandii, bawiło się wieczorem i nocą.

Niech przemówią obrazy, o! i uważaj na przyszłoroczną imprezę, to będzie krakers.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/