Poszukiwany indyjski podejrzany aresztowany w Maha Sarakham z 1,273 dniami przedłużania pobytu

ZDJĘCIE: Siam Rath

Maha Sarakham, północno-wschodni Thawyspa–

Poszukiwany Indianin został aresztowany w pobliżu kurortu w Maha Sarakham z 1,273 dniami przekroczenia terminu pobytu.

Maha Sarakham Immigration powiedział lokalnej prasie tajskiej, że w tym tygodniu aresztowali MR. AJIT YADOV, 28 lat, obywatel Indii w pobliżu kurortu w podokręgu Nong Sang w dystrykcie Wapi Pathum.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak Sąd Okręgowy w Maha Sarakham wydał w listopadzie ubiegłego roku nakaz aresztowania pana YADOWA. Jest również oskarżony o nocną kradzież z bronią i atakowanie innych osób powodujące obrażenia emocjonalne i cielesne.

Wjechał do Tajlandii z wizą turystyczną 26 wrześniath w 2019 r. Jego wiza wygasła 24 listopadath, 2019. Został zabrany na komisariat policji w Wapi Pathum w następstwie zarzutu nakazu aresztowania i postawienia kolejnych zarzutów przekroczenia dozwolonej wizy (1,273 dni).

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.