Pattaya gospodarzem konkursu tatuażu 17 czerwca

FOTO: FESTIWAL TATUAŻU W PATTAYA

Pattaya —

Pattaya City, centrum handlowe Royal Garden Plaza Pattaya, Pattaya People Media Group i sklep Stitch Tattoo mają zorganizować konferencję prasową, aby ogłosić nadejście „Tattoo Amazing Festival Pattaya ST 1” 3 czerwca.

Odprawa odbędzie się o godz Royal Garden Plaza Pattaya centrum handlowe od 4:00 do 6:00. Ujawni szczegóły długo oczekiwanego konkursu tatuażu Tatuaż Niesamowity Festiwal Pattaya które ma się odbyć na parterze Royal Golden Plaza Pattaya w dniu Czerwiec 17th, 2023.

Według organizatorów imprezy tusz ma na celu promocję branży turystycznej Pattaya. Ma również na celu zapewnienie artystom tatuażu, zarówno tajlandzkim, jak i zagranicznym, możliwości zaprezentowania swoich talentów publiczności, wspierania jedności wśród społeczności miłośników tatuażu i tworzenia pozytywnego wizerunku Pattaya.

Organizatorzy zapewniają, że na wydarzenie zaproszeni są wszyscy, bez względu na to, czy kochają tatuaże, czy nie. Można do nich dotrzeć przez Festiwal Tatuażu w Pattaya. Jeśli jesteś zainteresowany tym konkursem sztuki ciała, Tattoo Amazing Festival Pattaya to zdecydowanie obowiązkowa wizyta!

Może być obrazem tekstu
FOTO: FESTIWAL TATUAŻU W PATTAYA

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.