Rockers z Pattaya Landing Lights wydają nowy singiel Over the Bow

Pattaya, 26 maja 2023 

Over the Bow to najnowsze wydawnictwo zespołu rockowego z Pattaya, Landing Lights. Został nagrany lokalnie w RST Studios i zmiksowany w Londynie. 

Landing Lights to kwintet pochodzący z Pattaya w Tajlandii. W skład zespołu wchodzą Dirk Bovee (wokal/gitara), Will Stoker (wokal), Mario Ortiz Casado (bas/prowadzący), Richard Burkhill (klawisze) i Craig Donaldson (perkusja). 

Over the Bow to pierwszy singiel z drugiego albumu zespołu, który ukaże się pod koniec 2023 roku. 

Linki: (pobierz wideo dla lepszej jakości) 

Nazwa Over the Bow wywodzi się z morskiej praktyki wojennej polegającej na strzelaniu ostrzegawczym nad dziobem wrogiego statku. 

Landing Lights ma jednak swoje własne zdanie na ten temat.

„Napisałem to w odpowiedzi na ostatnie dwa lata piekła” – powiedział Craig Donaldson, perkusista Landing Lights. „Nie mogę się doczekać powrotu COVID-XNUMX i kontynuowania życia, ale nie mogę po prostu żyć tak jak wcześniej. Nie mogę dłużej być obserwatorem, gdy nasza planeta rozpada się na kawałki. COVID był strzałem ostrzegawczym zza łuku, jak natura mówi: „Czas wstać i zauważyć, że mówię do ciebie.

Chociaż Over the Bow nie jest tak dosłowny – zamiast tego przedstawia postacie, które nie widzą poza kręgami, w których żyją, ludzi, którzy usiłują uczyć się na swoich błędach – stawia pytanie: „Co zamierzasz z tym zrobić? Posłuchasz teraz? 

Zespół cieszy się, że może znowu grać na żywo, występując już w takich miejscach w Bangkoku, jak Jam, Delaney's i Speakerbox na początku tego roku. Landing Lights zagrali także na Burapa Bike Week Festival (Pattaya) 2023. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat świateł lądowania, Zobacz Linktree. 

Od czasu wydania ich tytułowej EP-ki w 2021 roku i debiutanckiego albumu Transit Lounge w 2022 roku, Landing Lights odnotowało ponad 60 000 streamów na Spotify. W górę i dalej! 

Skontaktuj się ze światłami lądowania: 

e-mail@landinglights.info 

Telefon: 0822386827

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/