Tasty Minimart, Grill, Bar and Cafe w Pattaya i Sri Racha jest dla Ciebie gotowy!

Pattaya, Tajlandia-

Przed apartamentem Unixx, niedaleko molo Bali Hai, zbliżającego się do trasy w górę Pratumnak Hill, znajduje się mały mini-market, grill, bar i kawiarnia w jednym, który jest dość znaleziskiem w Pattaya. Jest własnością i jest zarządzany przez przyjaciół i partnerów biznesowych The Pattaya News, Pattaya Japanese Association (PJA), miejsce to jest mile widziane dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są mieszkańcami Unixx, czy nie. Parking jest dostępny nawet w pobliżu sklepu za darmo!

Tasty Grill, Minimart i Cafe są obecnie otwarte codziennie od 9:30 do 8:00 i oferują pełny minimarket i kawiarnię na wynos i kolację.

Miejsce jest również bazą dla PJA w Pattaya, jednak zaprasza wszystkich! Możesz nawet dowiedzieć się trochę o Japońskim Stowarzyszeniu Pattaya i o tym, co robią, aby pomóc społeczności japońskiej w Pattaya. Oto świetny przykład jednej rzeczy, którą zrobili wcześniej dla Japończyka, który przeżywał ciężkie czasy po Covid-19.

Japończyk znaleziony bezdomny na plaży Pattaya, otrzymuje pomoc w powrocie do Japonii od kilku lokalnych grup

Kawiarnia z importowaną z Japonii wołowiną „Kamui” jest wyłącznym sprzedawcą wołowiny „Kamui” w Pattaya, która jest importowana z Hokkaido w Japonii. Słyszałeś kiedyś o tym? Oto więcej informacji:

Wołowina Kamui jest również dostępna do kupienia w ich mini-markecie za rozsądną cenę.

Ich „Smaczna” kawiarnia oferuje również prawdziwą kawę z importowanego ekspresu i ziaren w bardzo rozsądnej cenie w ich kawiarni.

Ich Kawa jest robiona przez ekspres do kawy „Rancilio” importowany z Włoch, ale ich cena zaczyna się od zaledwie 50 THB, co jest bardzo rozsądną ceną.

Oto niektóre z ich najpopularniejszych napojów, wszystkie dostępne na obiad i na wynos w 2023 roku!

Oferują również ręcznie robione pieczywo oraz rozsądne i różnorodne menu z takimi daniami jak jajka po benedyktyńsku i stek. Wszystkie te produkty są w pełni dostępne na wynos i na obiad!

Wreszcie, Cafe posiada również biuro nieruchomości i usługi, które są idealne dla tych, którzy szukają kondominium, zwłaszcza w Unixx Condo.

Oto ich własne słowa dla tych, którzy szukają miejsca na nocleg:

Nasza grupa, grupa JP, oferuje kupno, sprzedaż lub wynajem kondominiów w Pattaya.
Naszą mocną stroną jest to, że mamy wielu japońskich klientów i mamy swojego oryginalnego
biuro zarządu z naszym minimarketem, kawiarnią, barem itp. w kondominium w Unixx.

Skupiamy naszą działalność przede wszystkim na kondominium, dzięki czemu możemy zaoferować wynajem z naszą usługą utrzymania pokoju, wraz z naszym minimarketem, kawiarnią, barem itp. z obsługą kasową dla najemców w minimarkecie.

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie Unixx, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w naszym minimarkecie, kawiarni i barze w Unixx condo.-Pattaya Japanese Association

Bez względu na to, czy potrzebujesz zakupów, pełnego posiłku, drinka czy nieruchomości, poświęć chwilę, aby podczas następnej wizyty odwiedzić Tasty Mini-mart, grill, bar i kawiarnię w Pattaya! Znajdują się one po prawej stronie głównego wejścia do kondominium Unixx w Pattaya, zaraz po wejściu z Drugiej Drogi i kierując się w stronę wzgórza Pratumnak. Są otwarte codziennie od 09:30 do 8:00.

Tasty również niedawno otworzyła swoją drugą lokalizację w Sri Racha, dowiedz się więcej na ten temat tutaj!

 

Na powyższym zdjęciu widać kawałek „Tasty wołowiny” firmy Tasty @tasty minimart!
Świetnie nadaje się do suki, shabu i mukata.
490thb za 500g!
Jest również popularny wśród tajlandzkich klientów!

Dowiedz się więcej o Japońskim Stowarzyszeniu Pattaya tutaj.

Linki do menu są tutaj!

Sklep2_Menu-2 (1)

Sklep2_Menu-2

Tasty ma również pyszne słodycze i ciasta dostępne w Chateraise, pierwszym w Chonburi! Dowiedz się więcej poniżej! Dostępne TYLKO w lokalizacji Sri Racha.

Pierwszy w Chonburi! Smaczny minimart & Café rozpoczyna sprzedaż importowanych z Japonii słodyczy „Chateraise”!

Oto zaktualizowany film promocyjny!

Wysyłanie
recenzja użytkownika
3.4 (5 głosów)
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/