Czytelnik Talkback Tajlandia: Czy parking powinien być ponownie dozwolony na plaży Pattaya?

Tajlandia-

Oto nasza stała funkcja: Zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytania dotyczące wiadomości i uzyskujemy ich wgląd i opinie. Tydzień później dzielimy się ich opiniami i wybieramy różnorodne i ekscytujące odpowiedzi.

W tym tygodniu chcemy zapytać: 

Czy parking powinien być ponownie dozwolony na Pattaya Beach?

Trochę kontekstu wokół tego pytania: Zobacz TEN artykuł dla kontekstu.

Oczekujemy na kontakt zwrotny! Powiedz nam na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Redaktor@thepattayanews.com. Jak zwykle opublikujemy wyniki i wybierzemy różnorodne odpowiedzi na początku przyszłego tygodnia!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/