Pattaya Sport Club przekazuje 10 piłek na rzecz fundacji Hand to Hand

Pattaya, Tajlandia – czerwiec, 2023 –

Pattaya Sport Club hojnie przekazał 10 piłek Fundacja Hand to Hand, lokalna organizacja charytatywna zajmująca się wspieraniem dzieci znajdujących się w niekorzystnej sytuacji.

Ta darowizna ma na celu ulepszenie programów sportowych fundacji i zapewnienie rekreacji
możliwości dla dzieci w Pattaya i okolicach.

Pattaya Sport Club, znany ze swojego zaangażowania w promowanie sportu i wspieranie lokalnych
charytatywnych, uznaje znaczenie aktywności fizycznej i pracy zespołowej w rozwoju młode osobniki. Współpracując z Fundacją Hand to Hand, mają na celu pozytywnie wpływają na życie tych dzieci poprzez wspieranie ich umiejętności sportowych i promowanie wartości, takich jak: sportowej rywalizacji i współpracy.

„Cieszymy się, że możemy wesprzeć Fundację Hand to Hand tą darowizną” — powiedział Bernie Turpin, starszy doradca Pattaya Sport Club. „Wierzymy, że sport może wzmocnić dzieci i stworzyć pozytywną zmianę w naszej społeczności”.

Fundacja Hand to Hand wyraziła wdzięczność za wpłaty, stwierdzając, że piłki dostarczy cennego sprzętu i wzbudzi nadzieję wśród dzieci. Klub sportowy Pattaya darowizna jest przykładem ich poświęcenia dla dobra społeczności i zaangażowania w tworzenie szanse na lepszą przyszłość.


Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.pattayasportclub.org i www.handtohandpattaya.com.

O klubie sportowym Pattaya

 Pattaya Sport Club to wiodąca organizacja sportowa z siedzibą w Pattaya,
Tajlandia, poświęcona promowaniu sportu i wspieraniu lokalnych organizacji charytatywnych. Klub organizuje
imprezy sportowe, turnieje i akcje charytatywne, aktywnie wspierając lokalne inicjatywy i wspieranie pozytywnych zmian w społeczności.

O Fundacji Hand to Hand

Fundacja Hand to Hand jest organizacją non-profit z siedzibą w Pattaya, Tajlandia. Ich misją jest pomoc biednym rodzinom i dzieciom poprzez dostarczanie wsparcie edukacyjne, wyżywienie i zajęcia rekreacyjne. Poprzez swoje programy i partnerstwa, fundacja ma na celu stworzenie lepszej przyszłości dla potrzebujących.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/