Policja w Pattaya rozbija nielicencjonowany sklep karaoke, aresztuje kilku nielegalnych birmańskich pracowników

Pattaya —

Pattaya Police dokonała nalotu na nielicencjonowany sklep karaoke w South Pattaya wczesnym rankiem, 8 czerwca, i aresztowała kilku birmańskich pracowników za pracę bez pozwolenia na pracę.

Funkcjonariusze policji z komisariatu policji w Pattaya na czele z komendantem policji Pol. Podpułkownik Surachet Aneksri dokonał dziś nalotu na sklep o nazwie Sai Kaeng Karaoke o godzinie 02.16:XNUMX po tym, jak został powiadomiony przez zaniepokojonego obywatela, że ​​sklep działa bez odpowiedniej licencji.

Napadnięty sklep znajdował się w Soi Koh Phai w dystrykcie Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

Policja znalazła kilku klientów tańczących w sklepie. Nakazali operatorom zatrzymanie muzyki przed przeszukaniem dowodów osobistych i ciał klientów w celu znalezienia nielegalnych narkotyków i ewentualnych nieletnich gości. Według Pol, wszyscy klienci byli wolni od zarzutów. Podpułkownik Surachet.

Jednak policja odkryła, że ​​w sklepie pracowało pięciu birmańskich pracowników. Przyznali się, że pracowali jako pracownicy lokalu, zapewniając towarzystwo klientom podczas picia. Żaden z nich nie miał pozwolenia na pracę - powiedział komendant policji.

W rezultacie pięciu pracowników zostało aresztowanych za nielegalną pracę bez pozwolenia na pracę. Policja oskarżyła również operatorów zakładów o zatrudnianie pracowników migrujących bez pozwolenia oraz prowadzenie i sprzedaż alkoholu bez legalnych licencji.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.