Nietrzeźwa kobieta w Pattaya biegnie przez ruchliwą ulicę i zostaje potrącona przez motocykl

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

Tajka została potrącona przez motocykl i doznała poważnych obrażeń w Pattaya. Policja i naoczni świadkowie powiedzieli, że była pijana i wbiegła przed pojazd.

Ranna kobieta, zidentyfikowana jako 40-letnia Nipaporn Sansin, została znaleziona wczoraj wieczorem, 7 czerwca, na Pattaya Third Road. Została potrącona przez motocykl. Według ratowników Sawanga Boriboon i policji, która rzuciła się jej na pomoc, była w stanie silnego odurzenia.

Zespół ratunkowy zapewnił jej wstępną pomoc medyczną przed przeniesieniem jej do szpitala Pattaya.

Inny ranny, 19-letni motocyklista Nattakit Binamart, został znaleziony z powierzchownymi obrażeniami. Zapewniono mu również opiekę medyczną przed wysłaniem do szpitala Banglamung. Jego motocykl, który brał udział w wypadku, czerwona Honda PCX, został znaleziony na drodze z uszkodzonym przodem.

Według pana Nattakita jechał motocyklem z domu na spotkanie ze znajomym w północnej części Pattaya. Przed dotarciem na miejsce wypadku kobieta nagle przebiegła przez jezdnię, co spowodowało, że nie był w stanie zahamować na czas i zderzył się z nią. Dobrzy Samarytanie przyszli im z pomocą i powiadomili władze.

Nattakit nie był pod wpływem alkoholu i współpracował z władzami.

Policja poinformowała, że ​​obie strony zostaną wezwane na przesłuchanie po całkowitym wyzdrowieniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.