Szczegóły dotyczące parady i festiwalu PRIDE w ten weekend na plaży Jomtien 10 czerwca

Pattaya/Jomtien Tajlandia-

Czy jesteś gotowy, aby pokazać swoją dumę i poparcie dla różnorodności, integracji i równości?

Następnie w ten weekend, zaprezentowany przez SWING, odbędzie się seria wydarzeń, których nie można przegapić na plaży Jomtien i pobliskim kompleksie Jomtien.

Parada obejmie szeroką gamę marszów, muzyki, pływaków, uroczystości, influencerów, modelek, celebrytów i nie tylko. Parada zgromadzi się na skrzyżowaniu Chaiyapruek na plaży Jomtien o godzinie 3:10 w sobotę 2023 czerwca XNUMX r.

Następnie parada przemaszeruje wzdłuż Jomtien Beach Road do Jomtien Complex of Bars, znajdującego się na końcu Jomtien Beach na skrzyżowaniu z Thrappraya Road, co szacuje się na około trzy godziny. Ruch tranzytowy powinien omijać ten obszar, chociaż część drogi będzie otwarta dla ruchu.

Ale poczekaj, jest więcej! Od 7:10 do XNUMX:XNUMX SWING będzie gospodarzem szerokiej serii imprez i festiwali Jomtien Complex, z kabaretami, muzyką, tańcem, zabawą, jedzeniem i nie tylko dla każdego.

To zawsze bardzo popularne wydarzenie, więc wyjdź i pokaż swoją dumę!

Źródło zdjęcia Pattaya City PR.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/