Bezdomna para przyłapana na jawnym cudzołóstwie w miejscu publicznym w Pattaya w biały dzień

Pattaya —

Bezdomna para była widziana, jak otwarcie cudzołożyła w miejscu publicznym w pobliżu boiska piłkarskiego pełnego młodych ludzi w Pattaya dzisiaj, 9 czerwca.

Niepokojący incydent miał miejsce dzisiaj tuż po południu w Soi Koh Phai 10 w poddystrykcie Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

Tajowie, mężczyzna i kobieta w wieku około 35-45 lat, byli widziani, jak jeździli na rowerach i zbierali razem stare przedmioty w alejce, zanim zatrzymali się przy ścianie i otwarcie angażowali się w jawne akty seksualne, jak powiedział prasie niezidentyfikowany naoczny świadek.

Naoczny świadek powiedział, że miejsce zdarzenia znajdowało się w pobliżu boiska piłkarskiego, na którym ćwiczyło wielu młodych sportowców. Stwierdzili, że obie osoby wykonywały czynności cielesne całkowicie bez względu na innych

Świadkowi udało się częściowo uchwycić materiał wideo z brawurowych działań dwojga ludzi. Przypuszczali, że ta dwójka może być parą, ponieważ kobieta nie wydawała się w żaden sposób sprzeciwiać ani opierać się mężczyźnie.

Naoczny świadek i okoliczni mieszkańcy wezwali policję w Pattaya do podjęcia poważnych działań przeciwko parze, powołując się na to, że przedmiotowy obszar jest ruchliwą arterią, przez którą przechodzi wielu studentów i małe dzieci. Zrujnowało to również wizerunek Pattaya jako światowej klasy kurortu przyjaznego rodzinom, powiedzieli.

Na plaży wczesnym czwartkowym rankiem w Naklua, kilka nastoletnich par kopulowali na skałach wśród wytrzeszczonych oczu pobliskich turystów. Policja pracuje nad ustaleniem tożsamości wszystkich zaangażowanych osób.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.