Ciężarówka wjeżdża na przydrożny targ w Sri Racha i zabija jednego pracownika, kierowca twierdzi, że został odcięty przez inny pojazd

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Śri Racza —

Kierowca ciężarówki twierdził, że został odcięty przez pickupa po tym, jak zderzył się z kilkoma przydrożnymi sprzedawcami na targu Sri Racha i zabił jednego pracownika migrującego.

Bowin Police została powiadomiona o wypadku na drodze 331 w dystrykcie Bowin w dystrykcie Sri Racha, Chonburi, ostatniej nocy około północy, 8 czerwca. Funkcjonariusze wraz z ratownikami Ban Bueng pojechali na miejsce wypadku.

Na rynku policja znalazła białą czterokołową ciężarówkę Isuzu otoczoną straganami i przedmiotami przewróconymi przez pojazd. Ciężarówka została uszkodzona z przodu. Cztery osoby (trzy kobiety i jeden mężczyzna) zostały ranne w wypadku i zostały przewiezione do szpitala Laemchabang.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Według pani Sarinyi Suwannasri, właścicielki restauracji na rynku i naocznego świadka, zamykała sklep, kiedy usłyszała głośny hałas dochodzący z oddali. Wtedy zauważyła szybko zbliżającą się ciężarówkę.

Pani Sarinya szybko uciekła ratując swoje życie. Niestety, jej ojciec został potrącony przez ciężarówkę i doznał lekkich obrażeń. Dwóch jej pracowników również zostało rannych, a inny pracownik pobliskiego sklepu został poważnie ranny i zmarł w szpitalu około godziny 05:00.

Zmarła została później zidentyfikowana jako pani Ray Yeon, 41-letnia pracownica z Kambodży.

Niezidentyfikowany kierowca ciężarówki został przesłuchany na miejscu przez policję. Powiedział, że stracił kontrolę nad swoim pojazdem po tym, jak został odcięty przez pickupa.

Policja przeglądała nagrania z monitoringu z wypadku.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.