Doroczna impreza Soi 6 powraca do Pattaya po czterech latach w ten weekend, 10 i 11 czerwca

Pattaya, Tajlandia-

Po długiej, czteroletniej suszy spowodowanej Covid-19 i ograniczeniami w podróżowaniu, a także związanymi z nim zasadami narzuconymi w miejscach rozrywki, Soi 6 ponownie przygotowuje się do świętowania corocznej weekendowej imprezy ulicznej.

W tym roku impreza odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przez cały dzień w godzinach otwarcia Soi, które mogą się nieco różnić w zależności od baru, ale na ogół jest to około 2:4-1:2 do XNUMX:XNUMX-XNUMX:XNUMX.

Soi 6 to jedna z najbardziej historycznych i znanych ulic Pattaya, na której znajdują się dziesiątki barów i lokali rozrywkowych, a także restauracje, hotele i wiele mniejszych sklepów. Znajduje się w północnej Pattaya, w pobliżu rynku Runway, jest łatwy do znalezienia i stanowi główny punkt orientacyjny dla wielu turystów.

Podczas festiwalu uczestniczące bary będą miały balony oznaczające fakt, że odbywają się na masowej imprezie. Wiele barów będzie miało specjalne motywy, stroje dla personelu, uzupełniające jedzenie i darmowe drinki dla płacących klientów, a niektóre będą nawet oferować gry towarzyskie i specjalne nagrody lub loterie.

Coroczna impreza tradycyjnie zawsze gromadziła wielu podobnie myślących fanów imprezowej ulicy na picie i pogawędki i jest świetną okazją do poznania nowych przyjaciół i innych gości Pattaya w Tajlandii.

Do zobaczenia na festiwalu!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/