Policja w Bangkoku dokonała nalotu na dom, w którym przechowywano ponad 18,000 10 zabawek erotycznych o wartości XNUMX milionów bahtów

Krajowy —

4 października 2023 r. pułkownik Patpawit Wongpinid i jednostka Wydziału Zwalczania Przestępczości Technologicznej (TCSD) rozpoczęli operację przeszukania domu, w którym przechowywane są zabawki erotyczne, w Lat Krabang w Bangkoku.

W trzypiętrowym domu policja skonfiskowała sporny majątek, ponad 3 18,000 zabawek erotycznych o wartości ponad 10 milionów bahtów. Dwóch rzekomych sprzedawców zostało później zidentyfikowanych jedynie jako pani Piyanan, 24-letnia Tajka i pan Huang, 28-letni Chińczyk.

Pułkownik Patpawit ujawnił opinii publicznej, że zespół śledczy odkrył parę rzekomo miał dopuścił się przestępstwa w mediach internetowych: zamieszczał reklamy na Facebooku i innych platformach oraz ukrywał zabawki erotyczne jako urządzenia do masażu. Ukrywali także tożsamość, podszywając się pod nazwiska innych osób w rejestrach handlowych i produktach dostarczanych.
Para rzekomo przyznało, że importuje zabawki erotyczne z Chin od ponad 3 lat. Policjanci postawili 2 zarzuty na podstawie ustawy o przestępstwach komputerowych i spiskowali w celu sprzedaży nieprzyzwoitych przedmiotów.

Media TPN zauważają, że w Tajlandii zabawki erotyczne są faktycznie nielegalne. W maju tego roku policja w Bangkoku przeprowadziła kolejną poważną nalot i skonfiskowała zabawki erotyczne o wartości około miliona bahtów.

Połączenia Tajska Partia Demokratyczna przed ostatnimi wyborami w Tajlandii okazała poparcie dla legalizacji zabawek erotycznych, ale ponieważ nie wygrała, propozycja ta nigdy nie została przyjęta.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.