Domniemany złodziej taksówek zatrzymany po zderzeniu z ciężarówką na tajskiej autostradzie

Krajowy —

Podejrzany z Tajlandii jest oskarżony o prowadzenie skradzionej taksówki i zderzenie się z ciężarówką na autostradzie Mittraphap, po czym został aresztowany przez tajlandzką policję autostradową.

11 października 2023 r. tajlandzcy policjanci autostradowi zatrzymali domniemanego podejrzanego, zidentyfikowanego później jedynie jako 49-letniego Athitthana, na autostradzie Mittraphap w Muak Lek w Saraburi.

W dniu zdarzenia funkcjonariusze tajlandzkiej policji drogowej otrzymali zgłoszenie o kradzieży, w której podejrzany ukradł taksówkę w rejonie Pathum Thani, a następnie uciekł na Phahonyothin Road-Mittraphap Road. Wysłali więc siły, aby przechwycić pojazd rzekomego podejrzanego.

Po otrzymaniu wskazówek telefonicznych od innych kierowców i świadków funkcjonariusze policji drogowej wykryli podejrzany pojazd, a następnie podążali za nim i dali sygnał do wyłączenia silnika. Jednakże rzekomy podejrzany odjechał taksówką z dużą prędkością, po czym ostatecznie zderzył się z tyłem ciężarówki na autostradzie Mittraphap.

Podczas kolejnego przesłuchania pan Athitthan według doniesień przyznał się do swoich zbrodni, po czym został odprowadzony na komisariat policji w Khu Khot w celu przeprowadzenia dalszego postępowania sądowego.

Nie jest jasne, dlaczego Athitthan pierwotnie ukradł taksówkę ani dokąd planował podróżować.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.