Ulewne deszcze wywołują błyskawiczną powódź w Phayao, niszcząc most i powodując ofiary

Phayao —

3 października 00 r. o godzinie 15:2023 lokalne media w Phayao poinformowały, że ulewne deszcze spowodowały gwałtowną powódź, która zniszczyła most i lokalne pojazdy, a siedmiu mieszkańców zaginęło w dystryktach Dok Khamtai i Chiang Muan w Phayao.

Początkowo znaleziono zwłoki czterech mieszkańców wioski Chiang Muan, a jednego wciąż brakowało. Pozostałych dwóch mieszkańców wioski Dok Khamtai znaleziono żywych w górach.


Pan Navin Suthammeng, sekretarz okręgu dystryktu Dok Khamtai, publicznie oświadczył, że od 1:30 do 3:00 przez całą noc padały ulewne deszcze, które spowodowały gwałtowną powódź, która zniszczyła most Dok Khamtai-Chiang Muan. Gwałtowna powódź odłączyła społeczność i pochłonęła życie czterech osób.

Obecnie odpowiednie władze przystąpiły do ​​usuwania kęp bambusa i gruzu, które utknęły pod mostem, a także wypełniały ścieżkę ziemią, aby umożliwić tymczasowy ruch. Według doniesień, zespół ratunkowy poszukiwał kolejnej zaginionej osoby.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.