Wcześnie poranna ulewa pozostawia Pattaya pod wodą

Pattaya —

Ponad godzina ulewnego deszczu spowodowała gwałtowne powodzie w większości obszaru Pattaya o 3:15 w niedzielę XNUMX października.

Wczesnym rankiem ulewny deszcz, któremu towarzyszył silny wiatr, nawiedził miasto i zalał obszary zwykle narażone na powodzie, w tym Beach Road. Poziom wody sięgał ponad 30 centymetrów, a w niektórych miejscach sięgał nawet do 1 metra.

Gwałtowne powodzie spowodowały ogromne problemy w firmach położonych przy drogach, takich jak Soi Buakhao, Sukhumvit Road, South Pattaya i Third Road. Na szczęście o tej porze niewiele firm było jeszcze otwartych.

Jednak po około godzinie przestało padać i woda stopniowo opadła.

Na początku tego tygodnia Pattaya została zalana w wyniku systemów burzowych wywołanych burzą tropikalną Koinu. Kilka pojazdów o niskim prześwicie utknęło na zalanych drogach i doznało uszkodzeń.

Burze wcześniej w tym tygodniu spowodowała również rozległą erozję plaży, która jest nadal naprawiana.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.