Pattaya przygotowuje się do międzynarodowych zawodów w narciarstwie wodnym

Pattaya —

Pattaya będzie gospodarzem prestiżowych międzynarodowych zawodów w narciarstwie wodnym „WGP#1 Waterjet World Cup i WGP#1 Waterjet World Series 2023” w dniach 13–17 grudnia w Jomtien Beach.

Oczekuje się, że wydarzenie, którego celem jest promocja turystyki sportowej i umocnienie statusu Pattaya jako miasta sportowego, przyciągnie ponad 2,500 zawodników skuterów wodnych z ponad 30 krajów z całego świata.

Przygotowania do zawodów oficjalnie rozpoczęły się 31 października, a spotkaniu przygotowującym przewodniczył zastępca burmistrza Pattaya, pan Kritsana Boonsawad. Dołączył do niego pan Narongrit Wongsuwan, dyrektor Thai Jet Sports Boating Association, a także urzędnicy i przedstawiciele różnych powiązanych agencji.

Dyskusje dotyczyły różnych aspektów, w tym aranżacji miejsca, środków bezpieczeństwa na lądzie i wodzie, zarządzania ruchem, warunków sanitarnych i klinik mobilnych, instalacji elektrycznych, oświetlenia i promocji w mediach. Te skrupulatne przygotowania mają na celu zapewnienie sprawnego przebiegu wydarzenia i zaprezentowanie Pattaya jako światowej klasy miejsca dla entuzjastów sportu.

Dalsze szczegóły dotyczące konkursu zostaną oficjalnie ogłoszone w najbliższej przyszłości. Dodatkowe informacje można uzyskać, kontaktując się z Wojewódzkim Biurem Turystyki i Sportu pod numerem 038-253128 w godzinach pracy urzędu.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.