Prognoza ulewnych deszczy w całej Tajlandii na ten tydzień

Krajowy —

Tajski Departament Meteorologii wydał ostrzeżenie dla górnych i południowych regionów kraju, przewidując w tym tygodniu kolejną falę ulewnych deszczy i spadek temperatury.

Oczekuje się, że w górnej części Tajlandii masy zimnego powietrza z Chin napłyną nad region w dniach 4–10 listopada 2023 r., powodując burze, po których nastąpi niewielki spadek temperatury i poranne mgły. Zaleca się ostrożność podczas podróżowania przez obszary mgliste.

Tymczasem w regionie południowym spodziewany jest wzrost opadów, a na niektórych obszarach mogą wystąpić ulewne deszcze. Te ulewne deszcze mogą spowodować nagłe powodzie i gwałtowne powodzie, zwłaszcza na obszarach pagórkowatych, w pobliżu dróg wodnych i obszarów nisko położonych.

Fale o wysokości 1-2 metrów spodziewane są także w Zatoce Tajlandzkiej i na Morzu Andamańskim. Prosimy mieszkańców o zachowanie niezbędnych środków ostrożności i zachowanie ostrożności podczas podróży.

W Bangkoku i okolicach od 4 do 6 listopada rano będzie występować poranna mgła, a burze pokryją 10–30% obszaru. Burze będą wówczas obejmować około 20–40% obszaru metropolitalnego od 7 do 10 listopada.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Phuket Express.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/