Ratownicy z Pattaya przeprowadzają morskie ćwiczenia ratunkowe, aby zbudować zaufanie publiczne

Pattaya —

W środę ratownicy i ratownicy z Pattaya przeprowadzili ćwiczenia ratownicze symulujące utonięcia na plaży Jomtien.

Praktykę z 8 listopada obserwowali urzędnicy Pattaya pod przewodnictwem pana Kritsany Boonsawat, zastępcy burmistrza i pana Charoena Thiammuanga, kierownika Centrum Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego w mieście Pattaya.

Ćwiczenia obejmowały symulację tonięcia pływaków w zatoce Pattaya, ocenę, jak szybko ratownicy byli w stanie uratować ofiary z wody w bezpiecznym miejscu, a także ćwiczenia w zakresie wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Według pana Kritsany wyniki szkolenia były zadowalające, a ratownicy i ratownicy skutecznie ze sobą współpracowali. Dodał, że szkolenia zazwyczaj odbywają się co miesiąc, jednak dzisiejsze ćwiczenia miały szczególne znaczenie, a ich celem było wzbudzenie zaufania wśród turystów.

W październiku tego roku A Ratownicy na plaży Jomtien uratowali 7-letnią dziewczynkę po incydencie, który groził utonięciem. Pływała z bratem, kiedy przypadkowo pociągnięto ją za koszulkę, przez co znalazła się pod wodą. Na szczęście ratownicy szybko ją uratowali i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, po czym przewieźli ją do szpitala Bangkok Pattaya. Dziewczyna była cała i zdrowa.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.