Niezdarny i nieubrany Rosjanin aresztowany za brutalny szał w północnej Pattaya

Pattaya, Tajlandia –

23-letni Rosjanin został wczoraj aresztowany za nieobliczalne zachowanie w swoim urodzinowym garniturze, włóczenie się po ulicach północnej Pattaya i atakowanie przypadkowych Tajów bez uzasadnieniaked.

Dłuższy film z tego zdarzenia można zobaczyć na naszym YouTube tutaj.

Podejrzany, zidentyfikowany przez policję jako 23-letni Rosjanin, którego pełne nazwisko zostało ukryte do czasu oceny psychiatrycznej i leczenia, został aresztowany przy Soi Naklua 16 wczoraj, 8 listopada 00 r., około godziny 7:2023.

Podejrzany został aresztowany przez duże siły policji Banglamung pod dowództwem Pol. Pułkownik Navin Sinthurat, nadinspektor komisariatu policji w Bang Lamung. Podejrzanego opisano jako wyjątkowo niechętnego do współpracy i wydawało się, że nie potrafi lub nie chce mówić zbyt dobrze po tajsku i angielsku. W dalszym ciągu groził policji, reporterom, ratownikom, przechodniom i lekarzom, gdy był zabierany do lokalnego szpitala w celu uzyskania środków uspokajających i dokładnego sprawdzenia pod kątem możliwego zażywania narkotyków lub zatrucia.

Podejrzany chodził nago po Naklua w stanie oburzenia, krzycząc i wrzeszcząc na przechodniów, a wielu zaniepokojonych obywateli dzwoniących na policję było śledzonych i nagrywanych na wideo, kiedy przypadkowo podszedł do pary siedzącej na czerwonym świetle w pobliżu Soi Naklua 16 i zaatakował ich bez powodu. z oczywistego powodu, uderzając kierowcę w twarz, którego nazwisko na jego prośbę utajniono. Poniżej znajduje się klip wideo z tego zdarzenia.

W tym momencie kilku okolicznych mieszkańców Tajlandii rzuciło się na mężczyznę i przytrzymywało go do czasu przyjazdu policji, która chwilę później przetransportowała go do szpitala.

Policja z Banglamung zauważyła, że ​​podejrzanemu prawdopodobnie postawiono wiele zarzutów prawnych, do czasu pełnej oceny psychiatrycznej w szpitalu i badania krwi na obecność nielegalnych narkotyków.

Jak zauważa The Pattaya News, podejrzany zachowywał się zbyt nieobliczalnie, aby złożyć oświadczenie, poza grożeniem reporterom walką.

Poniższy klip przedstawia moment, w którym podejrzany zaatakował parę na motocyklu. Może być niepokojący dla wrażliwych widzów i zawiera niewielką nagość od tyłu. Dyskrecja Widza jest zalecana.

Ostatnio w Pattaya doszło do wielu incydentów z udziałem rosyjskich turystów jak ten mężczyzna, który wypadł z okna podczas niedawnej sesji alkoholowej i musiał go ratować dźwig.

Podczas innego niedawnego incydentu w Pattaya Rosjanin, rzekomo mocno nietrzeźwy, zderzył się z wieloma innymi kierowcami na skrzyżowaniu Trzeciej Drogi, odmówił poddania się badaniu na obecność alkoholu we krwi i próbował uciekać.

Wreszcie w ubiegły weekend w Phuket Rosjanka zabiła młodego Amerykanina i Luksemburkę, kiedy z dużą prędkością zderzyła się z nimi na ich motocyklu w swoim samochodzie, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/