Młody rosyjski turysta zaatakowany i okradziony z telefonu w Pattaya

Pattaya —

23-letnia Rosjanka powiedziała, że ​​została zaatakowana i okradziona z telefonu przez dwóch Tajów w Pattaya dzisiejszego ranka, 9 listopada.

Zobacz wersję wideo tej historii, dotykając lub klikając tutaj, aby przejść do naszego YouTube.

Turystka, zidentyfikowana przez policję w Pattayi jako 23-letnia Aleksandra Rychkova, została znaleziona w szoku, gdy powiedziała, że ​​została okradziona, gdy wracała ze sklepu spożywczego do apartamentowca.

Do zdarzenia doszło dzisiaj o godzinie 2 w nocy w pobliżu Jomtien Second Road w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Pani Aleksandra miała spuchnięte siniaki na lewej skroni. Według pana Wanchai Chaisorna, 28-letniego ochroniarza mieszkania, który jako pierwszy przyszedł jej z pomocą, pani Aleksandra za pomocą Tłumacza Google poinformowała go, że została zaatakowana przez dwóch rabusiów.

Zaalarmowana została policja turystyczna Pattaya, która natychmiast przybyła na miejsce zdarzenia, aby przesłuchać turystę. Poinformowała ich, że obaj napastnicy są Tajkami i początkowo podjechali do niej na motocyklu. Po wyjściu z pojazdu jeden z nich uderzył ją w głowę. Następnie ten konkretny podejrzany siłą zabrał jej telefon Realme C2,500 o wartości 1 bahtów i szybko uciekł z miejsca zdarzenia wraz ze swoim wspólnikiem.

Pani Aleksandra została przewieziona do pobliskiego lokalnego szpitala. Policja turystyczna badała miejsce zdarzenia i nagrania z telewizji przemysłowej, aby wyśledzić sprawców.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.