Japoński turysta okradziony przez transkobietę z Pattaya stracił ponad 60,000 XNUMX bahtów

Pattaya —

Japończyk, który wraz ze swoim przyjacielem zwiedzał nocne sceny w Pattaya, powiedział, że w czwartek 60,000 listopada dwóch transpłciowych podejrzanych okradło go z kradzieży ponad 9 XNUMX bahtów w gotówce.

Obejrzyj relację wideo dotyczącą tej historii na naszym YouTube.

Ofiara Toshiaki Shinohe złożyła skargę do Pol. Kapitan Natchaphon Saengsi, zastępca inspektora dochodzeniowego na komisariacie policji w Pattaya, oświadczył, że okradziono go podczas jazdy Songthaewem około godziny 11:XNUMX w Soi Buakhao w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

Pan Toshiaki powiedział policji, że jest inżynierem z Japonii i przyjechał do Pattaya na wakacje. Zanim doszło do zdarzenia, on i jego przyjaciel wsiedli do Songthaew – środka transportu w Tajlandii z dwoma rzędami siedzeń z tyłu i usiedli naprzeciwko siebie.

Po drodze pan Toshiaki opowiedział, że dołączyły do ​​nich dwie transpłciowe kobiety i usiadły obok niego. Następnie nawiązali rozmowę, aby wzbudzić jego zainteresowanie.

Kiedy dwie transpłciowe kobiety wysiadły z pojazdu, pan Toshiaki zauważył, że jego portfel zawierający 40,000 23,000 bahtów tajskich i około 100,000 XNUMX bahtów w walucie obcej (XNUMX XNUMX jenów), a także dowód osobisty i karty bankomatowe zniknęły. Japoński turysta podejrzewał, że podczas rozmowy dwie transkobiety mogły sięgnąć do jego kieszeni i ukraść portfel. Następnie skomentował, że był zasmucony incydentem i natychmiast przyszedł zgłosić skargę policji w Pattaya.

Pol. Kapitan Natchaphon oświadczył, że policja przegląda nagrania z telewizji przemysłowej w celu zidentyfikowania sprawców.

W maju 2023 r. dwa Indyjscy turyści tej samej nocy osobno zgłosili policji w Pattaya incydenty rabunkowe. Jeden z nich zeznał, że zgubił złoty naszyjnik o wartości ponad 66,000 XNUMX bahtów, gdy podeszła do niego osoba transpłciowa i wyrwała mu go z szyi.

Jak zauważyła policja w Pattaya, zdarzenia te miały negatywny wpływ na turystykę. Pomimo niedawnego crackdowns w sprawie przestępców transpłciowych nadal zdarzają się sporadyczne kradzieże turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.