Nocna kłótnia na plaży Pattaya, dwie osoby ranne w starciu rywalizujących grup

Pattaya—

2 listopada 30 r. o godzinie 11:2023 w nocy funkcjonariusze policji miasta Pattaya otrzymali zgłoszenie o kłótni na plaży Pattaya w Bang Lamung w Chonburi.

Wersję wideo tej historii można zobaczyć na naszym YouTube tutaj.

Policjanci z Pattaya zostali wysłani na miejsce zdarzenia i zastali jedynie grupę ofiar, które odniosły dwa drobne obrażenia.

Anonimowy przyjaciel ofiar podobno powiedział funkcjonariuszom policji, że jego grupa, licząca około 10 osób, spędzała czas na plaży w Pattaya, jednak przypadkowo spotkała się inna grupa młodzieży, która w przeszłości miała konflikt z ofiarami. Po krótkiej chwili rywalizująca grupa wróciła i wszczęła bójkę z jego kolegą – poinformowała strona ofiary.

Początkowo policjanci z Pattaya wezwali zespół ratunkowy, który udzielił pierwszej pomocy i eskortował ofiary do szpitala w celu dalszego zbadania. Funkcjonariusze Policji zobowiązali się do przeprowadzenia dalszego śledztwa, które doprowadzi do postawienia oskarżonego przed sądem.

Do zdarzenia doszło wkrótce po przeprowadzeniu przez policję turystyczną Pattaya inspekcji terenowej na Walking Street.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.