Anutin Charnvirakul otrzymuje tytuł doktora honoris causa w dziedzinie zdrowia publicznego Instytutu Praboromarajchanok

Krajowy-

W dniu 10 listopada 2023 r. Rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Pani Traisulee Traisanakul publicznie oświadczyła, że ​​Instytut Praboromarajchanok nadał tytuł doktora honoris causa zdrowia publicznego 2023 wicepremierowi Anutinowi Charnvirakulowi.

Instytut Praboromarajchanok jest publiczną instytucją szkolnictwa wyższego kształcącą kadrę zdrowia publicznego podlegającą Ministerstwu Zdrowia Publicznego Tajlandii.

Anutin wyraził wdzięczność za zaszczytne wyróżnienie jako największe osiągnięcie w swoim życiu. Podkreślił także swoją rolę we wspieraniu i docenianiu pracy w zakresie medycyny i zdrowia publicznego, dokładając wszelkich starań, mając na uwadze życie obywateli Tajlandii.

Traisulee oświadczył publicznie, że stopień doktora honoris causa zdrowia publicznego miał na celu uhonorowanie Anutina jako dobrego przykładu dla społeczeństwa, które stale wspiera pracę medyczną i zdrowie publiczne, mając znaczący wpływ na naród i społeczeństwo.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.