Kobieta z Chonburi obwinia błąd GPS po tym, jak jej samochód wylądował w rowie

Chon Buri —

Tajka wskazała palcem rzekomo wadliwy nawigator GPS, po tym jak kazał jej skręcić w złym kierunku, w wyniku czego jej samochód wpadł do przydrożnego rowu.

Wersję wideo tej historii można zobaczyć na naszym kanale YouTube.

Koszmar nawigacji rozegrał się we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek 13 listopada o godzinie 2:30. 32-letnia Kanlaya, tajska pracownica fabryki, znalazła się w tarapatach, gdy jej czerwony sedan Suzuki Swift częściowo wcisnął zderzak w mały rowie położony na poboczu podmiejskiej drogi w podokręgu Khao Mai Kaeo w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku pani Kanlaya odniosła lekkie obrażenia i na miejscu otrzymała pierwszą pomoc od ratowników Sawang Boriboon. Ratownicy wezwali także lawetę, która wyciągnęła jej samochód z rowu. Samochód został lekko uszkodzony w wyniku upadku.

Według pani Kanlaya oświadczyła, że ​​zmierzała do domu swojej przyjaciółki, ale nie znała drogi i było bardzo ciemno. Mając to na uwadze, zdecydowała się użyć nawigatora GPS, aby znaleźć drogę do celu.

Po drodze urządzenie w pewnym momencie poleciło jej skręcić w lewo. Pani Kanlaya stwierdziła, że ​​postąpiła zgodnie z jej sugestią i wylądowała w rowie. Na szczęście rów był dość płytki i dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń. Pani Kanlaya podziękowała ratownikom za pomoc w tej trudnej sytuacji.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.