Pattaya przygotowuje się do zorganizowania światowej strzelaniny IPSC Shotgun World Shoot w 2023 r

ZDJĘCIE: Międzynarodowa Konfederacja Strzelectwa Praktycznego (IPSC)

Pattaya —

Chcąc ugruntować swój status miasta sportu i ośrodka turystyki sportowej, Pattaya ma zamiar powitać Światową strzelankę strzelecką 2023 Międzynarodowej Konfederacji Strzelectwa Praktycznego (IPSC).

Miasto przygotowuje się do prestiżowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 24 listopada – 10 grudnia, a ceremonia otwarcia zaplanowana jest na 3 grudnia.

Przygotowania zostały omówione i ugruntowane podczas spotkania, któremu przewodniczył pan Surat Thepchaitot, dyrektor Biura Turystyki i Sportu Pattaya, w ratuszu Pattaya w poniedziałek 13 listopada.

Pattaya, we współpracy z Tajlandzkim Narodowym Stowarzyszeniem Sportów Strzeleckich, będzie gospodarzem zawodów IPSC Shotgun World Shoot 2023 w regionalnym centrum szkoleniowym władz sportowych Tajlandii, zlokalizowanym w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Obiekt zapewnia najnowocześniejsze udogodnienia i priorytetowo traktuje bezpieczeństwo przewidywanych 800 sportowców pochodzących z 50 krajów.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na 3 grudnia w okolicy North Pattaya Beach, sąsiadującej z hotelem Dusit Thani. Celem wydarzenia jest nie tylko pokazanie ducha rywalizacji w praktycznym strzelaniu ze strzelby, ale także promocja sztuki związanej z bronią palną, w której uczestniczy około 1,000 osób.

Skrupulatne przygotowania Pattaya podkreślają zaangażowanie w zapewnienie płynnego i bezpiecznego doświadczenia zarówno uczestnikom, jak i widzom. Koncentrując się na bezpieczeństwie i wygodzie, miasto jest gotowe nie tylko pobudzić lokalną gospodarkę i sektor turystyczny, ale także poprawić swoją światową reputację jako miasta sportu i głównego celu turystyki sportowej.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.