Klub motocyklowy Black Sheep prowadzi udany bieg charytatywny Pattaya Elephant 2023

Pattaya, Tajlandia-

Pod przewodnictwem Klubu Motocyklowego Black Sheep w Pattaya kilkudziesięciu chętnych wolontariuszy zorganizowało niedawno przejażdżkę charytatywną, aby zebrać fundusze dla obozu Elephant Camp w rejonie Pattaya.

Pierwotnie wydarzenie odbyło się w niedzielę 5 listopada 2023 r. Pattaya News reklamowała wydarzenie wcześniej tutaj.

Głównym organizatorem był Black Sheep MC Pattaya, ale w wydarzeniu wzięło udział także wiele innych osób i grup, co widać poniżej. (Kilka informacji na ich temat: Klub motocyklowy BLACK SHEEP został założony w Pattaya w Tajlandii w 2009 roku przez FROG (Patrick Van Den Berghe) i Hellboya (nie żyje).
Klub liczył 9 Członków Pierwotnych.
Celem BLACK SHEEP MC THAILAND jest działalność rekreacyjna i charytatywna, a celem jest zrzeszenie podobnie myślących motocyklistów.
To nie jest 1% klub motocyklowy.
Nasze bractwo składa się z wielu różnych narodowości, a językiem komunikacji jest angielski.
Pochodzenie członków i ich poprzednia lub aktualna pozycja życiowa są całkowicie nieistotne w działalności klubu i zachowaniu członków.
Wszyscy członkowie są zawsze traktowani z tym samym szacunkiem.
Jeździmy co tydzień w soboty. Nasze przejażdżki są otwarte dla członków, potencjalnych klientów, przesiadujących i aspirujących członków, którzy jeżdżą motocyklem o pojemności co najmniej 650 cmXNUMX. )

Szczegóły akcji charytatywnej i Biegu Słoni:
Pattaya Elephant Sanctuary to ekologiczna bezpieczna przystań dla uratowanych słoni w Bang Saray. Ich celem jest zapewnienie słoniom troskliwego domu, w którym mogą żyć tak naturalnie, jak to tylko możliwe i są szanowane przez gości. Kierują się modelem etycznym, co oznacza BEZ ŁAŃCUCHÓW, BEZ HACZYKÓW, BEZ JAZDY, BEZ POKAZÓW.
Sanktuarium jest finansowo zależne od odwiedzających i ich datków.

Po wielu planach, 1. Bieg Słonia zakończył się sukcesem.
Ponad 50 motocyklistów i ponad 150 motocykli, w sumie około 200 osób, zebrało się na tym fantastycznym wydarzeniu charytatywnym.

Zagraniczni i tajscy motocykliści reprezentowali swój klub i udowodnili to Powtórzę raz jeszcze, że w społeczności motocyklistów najważniejsza jest MIŁOŚĆ, POKÓJ i SZACUNEK wobec siebie nawzajem.
Wszyscy okazali swoje wielkie serca i otworzyli portfele na rzecz Sanktuarium Słoni w Pattaya. Łącznie zebrano kwotę 87310 THB!!!

BLACK SHEEP MC PATTAYA pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za wsparcie i przyjaźń.

Oto kilka miłych słów od Sanktuarium Słoni:

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/