Plaża Jomtien będzie imprezować w ten weekend podczas tętniącego życiem Lulla Fest 2023

Pattaya —

Przygotuj się na niezapomniane chwile, gdy Pattaya przekształci się w tętniące życiem centrum muzyki, smaków i emocji od 17 do 19 listopada podczas „Lulla Fest 2023 Street Food and Party on the Beach” w Jomtien Beach.

To trzydniowe wydarzenie, zorganizowane przy pomocy Stowarzyszenia Biznesu i Turystyki Pattaya, gwarantuje każdemu fantastyczne przeżycie.

Bijącym sercem festiwalu jest tętniący życiem uliczny targ spożywczy i food trucki, na których znajduje się ponad 100 starannie wybranych sprzedawców serwujących kuszącą różnorodność pysznych smakołyków. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na pikantne dania kuchni tajskiej, świeże owoce morza czy słodkie przysmaki, Lulla Fest 2023 ma coś, co zaspokoi każde pragnienie.

Ale nie chodzi tylko o jedzenie. Festiwal będzie przebiegał w rytm muzyki słynnego tajskiego artysty „GAVIN:D” podczas darmowego koncertu, który z pewnością postawi wszystkich na nogi. DJ i MJ również będą utrzymywać wysoki poziom energii dzięki swoim żywym rytmom przez całe wydarzenie.

Odrobiny splendoru dodaje konkurs piękności „Top Lullah Pretty Thai”, w którym uczestniczki będą walczyć o najwyższy tytuł, prezentując piękno i talent tajskich kobiet

Festiwal rozpoczyna się codziennie od 4:00 do 11:00 na plaży Jomtien w pobliżu hotelu NOW i Soi 12 w Pattaya, a wstęp jest bezpłatny dla wszystkich grup wiekowych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z organizatorami wydarzenia pod numerem 038-253128 w godzinach pracy lub za pośrednictwem strony na Facebooku „Lulla Fest 2023.' Zapisz daty i przygotuj się na smak najlepszego ulicznego jedzenia, muzyki i rozrywki w Pattaya podczas Lulla Fest 2023 – uroczystości, której nie możesz przegapić!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.