Tajwański turysta znaleziony martwy w hotelu w Bangkoku, policja podejrzewa morderstwo

ZDJĘCIE: Khaosod Online

Bangkok —

Wczoraj w podejrzanych okolicznościach w swoim mieszkaniu w Bangkoku znaleziono zwłoki tajwańskiego turysty. Według tajskiej policji królewskiej przybył do Tajlandii zaledwie dwa dni wcześniej.

Ciało 47-letniego Chu Chiang Chena odkryto wczoraj rano, 16 listopada, w jego hotelu przy Soi Udomsuk (Sukhumvit 103) w dzielnicy Bangna w Bangkoku. Szef policji w Bangna, Pol. Pułkownik Suraphong Sukyam stwierdził, że funkcjonariusze policji znaleźli mężczyznę leżącego martwego obok łóżka ze związanymi nogami i rękami.

Pokój ofiary znajduje się na szóstym piętrze hotelu, którego nazwa została utajniona do czasu dalszego dochodzenia. Pol powiedział, że Chu znaleziono leżącego twarzą w dół, ze śladami możliwego przestępstwa. Pułkownik Suraphong.

Podczas policyjnej inspekcji pokoju mężczyzny znaleziono kilka rozrzuconych i splądrowanych przedmiotów. Policja wykonała zdjęcia miejsca zdarzenia jako dowód, a następnie przetransportowała ciało do szpitala policyjnego w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Pracownik hotelu, którego nazwisko zostało zatajone przez policję, ujawnił, że mężczyzna zameldował się w hotelu 14 listopada o godzinie 12:43. Był sam – powiedział urzędnik.

Dochodzenie jest w toku, a media TPN będą dostarczać dalsze aktualizacje tej historii, gdy tylko zostaną one udostępnione przez odpowiednie władze.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.