Chiński kierowca rozbija samochód o barierę w Pattaya, pasażer zostaje poważnie ranny

Pattaya —

W piątek nad ranem Chińczyk przypadkowo zderzył się swoim samochodem z barierą drogową. Jego tajlandzka pasażerka doznała poważnych obrażeń głowy.

Wypadek został zgłoszony policji w Banglamung 1 listopada o godzinie 17 w nocy na drodze wzdłuż linii kolejowej w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze policji i ratownicy z Banglamung.

Tam władze znalazły czarnego, 4-drzwiowego pickupa marki Ford, który uderzył w betonową barierę. Ustalono, że pojazd prowadzony przez Chińczyka i podróżujący przez trzech pasażerów wypadł z drogi przed zderzeniem.

Chiński kierowca, który wolał zachować prywatność co do swojego nazwiska, na szczęście w wypadku nie odniósł obrażeń. Jednak jego tajlandzka pasażerka, której nie udało się od razu zidentyfikować, odniosła poważne rany głowy. Została pilnie przewieziona do lokalnego szpitala. Dwóm pozostałym pasażerom, których tożsamość nie była znana, nic się nie stało.

Według pasażerów, którzy nie odnieśli obrażeń, po skończeniu posiłku w lokalnej restauracji wracali do miejsca zakwaterowania w Rayong. Wspomnieli, że po dotarciu do miejsca wypadku droga była dość ciemna. To spowodowało, że chiński kierowca, który również nie znał drogi, stracił kontrolę nad samochodem i zjechał z drogi, uderzając w betonową barierę. Policja bada sprawę.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.