Nowy pociąg elektryczny Pink Line w Bangkoku zostanie uruchomiony próbnie 21 listopada 2023 r., a pełną eksploatację rozpocznie w grudniu

Bangkok-

Nowy pociąg elektryczny Pink Line w Bangkoku: stacje Khaerai-Minburi zostaną udostępnione do obsługi 21 listopada 2023 r., z bezpłatnym kursem próbnym po godzinie 1:30.

Podczas okresu próbnego premier Tajlandii Srettha Thavisin będzie uczestniczył w otwarciu usługi Pink Line w godzinach od 11:00 do 1:30, począwszy od centrum kontroli MRT Pink Line do Wat Phra Si Mahathat stacja.

Linia Różowa liczy 30 stacji o łącznej długości 34.5 km. Po zakończeniu okresu próbnego, który rozpocznie się 18 grudnia 2023 r., usługa będzie pobierać opłaty za przejazdy pociągami elektrycznymi początkowo od 15 do 45 bahtów.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.