Centrum handlowe Central Marina będzie gospodarzem odliczania do przystani na powitanie roku 2024

Pattaya —

Centrum handlowe Central Marina zorganizuje relaksujący festiwal jedzenia i napojów na powitanie roku 2024 pod nazwą „Marina Countdown 2024” od 23 listopada 2023 r. do 3 stycznia 2024 r.

Podczas wydarzenia zaprezentują się różni artyści, w tym Klear, No One Else, Buil Patumraj i Lomosonic, a każdego dnia będą występować różni wykonawcy. Punktem kulminacyjnym festiwalu będzie 31 grudnia, w Sylwestra, kiedy Lomosonic, energiczny tajski zespół rockowy, będzie bawić publiczność i wspólnie odliczać do nowego roku.

Ponadto dostępna będzie międzynarodowa strefa gastronomiczna, w której goście będą mogli cieszyć się w swobodnej atmosferze. Podczas wydarzenia nie zabraknie także występów muzycznych na żywo, setów DJ-skich i wielu innych atrakcji.

Dla zainteresowanych informacje i rezerwację stolików można uzyskać poprzez Fanpage Mouth-Se Pattaya na Facebooku lub dzwoniąc pod numer 096-5677531, 081-9456949.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.