Brytyjczyk i jego dziewczyna zostali ranni w bójce w barze Pattaya Go Go

Pattaya —

Dziś wczesnym rankiem w barze go-go w Pattaya doszło do bójki, w wyniku której Brytyjczyk i jego tajska dziewczyna zostali lekko ranni.

Zgłoszenie o zdarzeniu zgłoszono policji w Pattaya 3 listopada około godziny 19:XNUMX. Policja i ratownicy szybko przybyli na miejsce zdarzenia w metrze Soi LK w południowej Pattaya w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi, aby znaleźć ranną parę brytyjsko-tajlandzką.

28-letni pan Jack F., obywatel brytyjski, doznał skaleczenia ust, krwawiącego nosa i otarć na całym ciele. Jego koszula była poplamiona krwią. Tajska dziewczyna pana Jacka, 35-letnia pani Sunaree T., również miała obrzęk twarzy i rozciętą wargę. Początkowo odmawiali udania się na komisariat policji w Pattaya w celu złożenia zeznań i złożenia zeznań w obawie przed możliwymi konsekwencjami, ostatecznie jednak policji udało się ich do tego przekonać.

Według pani Sunaree pokłóciła się werbalnie z niektórymi kobietami w niezidentyfikowanym barze go-go, która przerodziła się w fizyczną konfrontację. Następnie zadzwoniła do pana Jacka z prośbą o pomoc, ale sytuacja pogorszyła się, gdy w barze zaangażowała się grupa kilkunastu osób, które zaczęły atakować fizycznie zarówno panią Sunaree, jak i pana Jacka.

W bójce para miała przewagę liczebną i odniosła obrażenia. Pani Sunaree wyraziła jednak niechęć do podawania dalszych szczegółów, ponieważ nie chciała stwarzać problemów w kontaktach z tą grupą osób w obawie przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Nie zdradziła też, jaka była motywacja początkowego nieporozumienia z kobietami przy barze.

Naoczni świadkowie zdarzenia zgłosili, że zauważyli panią Sunaree kłócącą się z kobietami, które wyglądały na pracownice zakładu. Twierdzą, że podżeganie rzekomo pochodziło od pokrzywdzonej, która następnie wezwała swojego chłopaka z zagranicy. Będąc świadkami bójki, włączyli się w nią inni pracownicy baru, a nawet pogonili ofiary, które próbowały uciekać. Naoczni świadkowie zauważyli, że pracownicy całkowicie zlekceważyli obecność innych osób w pobliżu i nie okazali żadnej troski o lokalne przepisy.

Pol. Kapitan Natchaphon Saengsi, zastępca śledczego na komisariacie policji w Pattaya, powiedział The Pattaya News, że polecił funkcjonariuszom policji, aby udali się na miejsce zdarzenia w celu dokładnego zbadania, w tym przesłuchania świadków i przejrzenia materiału z kamer CCTV. Zostanie również przesłuchana kadra kierownicza danego gogo. Policja zataiła nazwę gogo do czasu dalszego dochodzenia.

Funkcjonariuszom zależało na wyśledzeniu całej grupy odpowiedzialnej za zdarzenie. Kolejne kroki będą obejmowały przeprowadzenie uczciwych rozmów z obiema stronami przed przystąpieniem do postępowania sądowego.

Dodatkowo Pol. Kapitan Natchaphon skomentował, że incydent znacznie nadszarpnął turystyczny wizerunek Pattaya w świetle rządowego planu wydłużenia godzin pracy barów do 4:00 rano. Wezwał usługodawców, aby pomogli chronić reputację miasta poprzez powstrzymanie się od powodowania tego typu incydentów.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.