Wypadek samochodowy i motocyklowy prowadzi do narodzin w Bang Lamung; Matka i dziecko bezpieczne

Bang Lamung —

1 listopada 00 r. o godzinie 18:2023 Pattaya Radio Center otrzymało zgłoszenie o wypadku motocykla zderzającego się z sedanem w Bang Lamung w Chonburi. Ze zgłoszenia wynika, że ​​na miejscu zdarzenia kobieta w ciąży urodziła dziecko.

Zespoły ratownicze pospieszyły na miejsce zdarzenia i znalazły pana Sitthichai Dadketa, 52-letniego motocyklistę, który odniósł lekkie obrażenia. Nieopodal 33-letnia kobieta w ciąży, Paweena Somyot, była kierowcą sedana.


Według doniesień Paweena powiedziała zespołom ratunkowym, że termin porodu ma nastąpić dzisiaj, a przed wypadkiem była w drodze do szpitala Muang Sriracha. Następnie zespoły ratownicze przeprowadziły operację i pomyślnie urodziły bezpieczną i zdrową dziewczynkę, po czym przewieziono matkę i dziecko do szpitala Bang Lamung.

Niezidentyfikowany świadek podobno powiedział zespołom ratowniczym, że ciężarna kobieta jechała po poród, zanim Sitthichai, który zawracał, lekko uderzył w sedana Paweeny na skrzyżowaniu z zakrętem przed restauracją View Lake.

Początkowo funkcjonariusze policji przeprowadzili Sitthichai test na zawartość alkoholu w organizmie, a następnie zatrzymali go w celu dalszego procesu sądowego.

Obraz po treści postu
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.