Motocykliści ranni w Pattaya, twierdzą, że przyczyną wypadku była ciemna droga

Pattaya —

W wypadku rannych zostało dwóch motocyklistów wczoraj wczesnym rankiem w Pattaya Soi 11. Kierowca twierdził, że droga była zbyt ciemna i to było przyczyną wypadku.

01 listopada o godzinie 00:19 Komisariat Policji w Pattaya otrzymał zgłoszenie o wypadku motocyklowym z obrażeniami na Soi 11. Po otrzymaniu zgłoszenia zespoły ratownicze udały się na miejsce zdarzenia, aby ocenić sytuację.

Na miejscu wypadku znaleziono motocykl Honda Zoomer-X przewrócony i uszkodzony na środku drogi. Ustalono, że poszkodowaną osobą była pani Supaporn, lat 24 (nazwisko ukryte), kierująca motocyklem. Leżała na drodze z umiarkowanymi obrażeniami i bólem lewej nogi. Przed przewiezieniem dziewczynki do szpitala personel ratunkowy zastosował szyny na nogach i podstawową pierwszą pomoc.

Druga osoba jechała motocyklem Honda PCX, który miał uszkodzony przód. Kierowca, pan Korakot, lat 21 (nazwisko ukryte), doznał lekkich obrażeń ciała i czekał na pomoc na miejscu zdarzenia.

W trakcie wywiadu z panem Korakotem „The Pattaya News” okazało się, że według niego jechał prosto w stronę skrzyżowania Pattaya Klang. Zarzucił, że okolica była ciemna i brakowało wystarczającego oświetlenia ulicznego, co utrudniało dostrzeżenie pani Supaporn, która wychodziła z Soi Chaloem Phra Kiat 11. Brak widoczności doprowadził do kolizji i wynikających z niej obrażeń – powiedział Korakot.

W przesłaniu do odpowiednich władz pan Korakot nalegał, aby na arterii znajdowało się więcej świateł lub aby władze naprawiły wszelkie niesprawne światła, aby zapobiec wypadkom w przyszłości.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.