Ranny motocyklista odnaleziony żywy po wielu godzinach niebezpiecznych sytuacji w Sattahip

Sattahip —

Birmański motocyklista został cudownie uratowany po wypadku, którego nie widziano przez kilka godzin.

Ofiara, której nazwisko nie zostało od razu ujawnione, została uratowana przez lokalny zespół ratunkowy w rejonie Na Jomtien w dystrykcie Sattahip w prowincji Chonburi w sobotnie popołudnie po wypadku motocyklowym.

Młody mężczyzna, który według doniesień był birmańskim pracownikiem budowlanym, został znaleziony około godziny 12:30 18 listopada. Dobry Samarytanin, który poprosił o prywatność swojego nazwiska, powiedział, że znalazł ofiarę leżącą wśród gęstej roślinności przy drodze, po tym jak potknął się o leżący w pobliżu czarno-czerwony motocykl Honda Wave.

Ofiara doznała wielu poważnych obrażeń, w tym skręcenia nogi, obrzęku twarzy i siniaków. Krew sącząca się z ran twarzy zaczęła już wysychać, gdy odnalazł go Dobry Samarytanin. Policja Sattahip, która zareagowała na incydent, ustaliła, że ​​ofiara mogła zjechać z drogi po uderzeniu w pobliską betonową barierę, a następnie runąć w gęste zarośla.

Policja podejrzewa, że ​​ofiara mogła leżeć tam przez wiele godzin, zanim została znaleziona. Cudem przeżył i oczekuje się, że wyzdrowieje.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.