Cudzoziemiec, który utknął w zatoce Pattaya

Pattaya —

Wczoraj rano w Pattaya znaleziono tajemniczego cudzoziemca, który zaginął na morzu i został bezpiecznie uratowany promem. Jednak po przybyciu statku do nabrzeża mężczyzna zniknął wśród innych pasażerów, pozostawiając kapitana łodzi zdumionego.

Aktualizacja 20 listopada, godz. 7:00: Pasażer na pokładzie promu, który nakręcił film TikTok o zdarzeniu, Asadakorn „Kopiuj” Bangsi przekazał aktualne informacje powiązanej prasie tajskiej, stwierdzając, że mężczyzna był Rosjaninem i zdecydował się przepłynąć z Pratumnak do Koh Larn tylko dlatego, że „miał na to ochotę” i był dobrym pływakiem, ale po zmęczeniu przyjął pomoc promu. Mężczyzna opuścił prom wraz z pasażerami, co zdezorientowało kapitana i dlatego załoga łodzi myślała, że ​​zaginął, ale był cały i zdrowy i pomogono mu w przewiezieniu łodzią motorową do miejsca docelowegonaród.

Chcesz zobaczyć wideo? Kliknij tutaj, aby obejrzeć go na naszym kanale YouTube.

Incydent wyszedł na światło dzienne 20 listopada po udostępnieniu w mediach społecznościowych 19-sekundowego filmu. Materiał filmowy, który wzbudził ogromne zainteresowanie użytkowników mediów społecznościowych, przedstawia obcego mężczyznę w wieku około 30 lat, pływającego po wzburzonym morzu w zatoce Pattaya.

Miał na sobie jedynie czarną koszulę i czarne kąpielówki. Film nagrał pasażer promu płynącego do Koh Larn, który przypadkowo natknął się na dryfującego cudzoziemca. Raporty wskazywały, że znaleziono go ponad 2 mile morskie od brzegu Pattaya, wśród silnych wiatrów i wysokich fal.

Kapitan promu S.Phuang Phayom 6, 50-letni Nit Thongdee, ujawnił później dziennikowi „The Pattaya News”, że zdecydował się zatrzymać prom i rzucił koło ratunkowe, aby uratować mężczyznę. Początkowo myślał, że to zwłoki, ale gdy łódź zbliżyła się bliżej, zdał sobie sprawę, że w rzeczywistości był to cudzoziemiec, machający rękami o pomoc, ale ogólnie zachowujący spokój pomimo niepewnej sytuacji.

Po pomyślnym udzieleniu pomocy kapitan kontynuował podróż do przystani Na Baan na Koh Larn. Jednakże po przybyciu na wyspę cudzoziemiec po prostu zszedł ze statku i zniknął wraz z innymi podróżnymi, a pan Nit nie miał możliwości zapytać, jak to się stało, że znalazł się na środku morza i czy potrzebuje pomocy medycznej.

Mężczyzna nie ujawnił także nikomu na promie swojego imienia, narodowości ani tego, w jaki sposób unosił się na środku Zatoki Pattaya.

Niemniej jednak kapitan promu pochwalił tajemniczego mężczyznę za to, że jest silny i potrafi przetrwać tak wzburzone wody.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.