Chory psychicznie mężczyzna zaatakowany przez nastolatków w Chonburi

Pattaya —

Chory psychicznie mężczyzna został pobity przez dwóch nastolatków przed targiem Mahachon w dzielnicy Banglamung w Chonburi. Do zdarzenia doszło dzisiaj, 02 listopada, około godziny 10:20.

Ofiara, zidentyfikowana przez policję w Pattaya jako pan Jitphong M, lat 38, którego nazwisko zostało ukryte ze względu na stan zdrowia, została znaleziona ze złamaną głową i krwawieniem z różnych części ciała. Według ratowników wygląda na osobę cierpiącą na zaburzenia psychiczne. Pan Jitphong został przetransportowany do szpitala Banglamung w celu leczenia.

Według Jitphonga siedział i jadł chleb przed rynkiem, kiedy podeszła do niego grupa trzech nastolatków. Niezidentyfikowani nastolatkowie zapytali go, dlaczego na nich patrzy, a następnie, jak twierdzi ofiara, zaczęli atakować pana Jitphonga kijem.

Naoczny świadek, który wolał zachować poufność, potwierdził relację pana Jitphonga na temat zdarzenia. Zgłosili, że widzieli trzech nastolatków przybyłych na miejsce zdarzenia na motocyklu, a dwóch z nich podeszło do pana Jitphonga i werbalnie z nim konfrontowało, po czym zaatakowało go fizycznie. Następnie odjechali czekającym pojazdem.

Policja w Pattaya prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie zdarzenia i planuje przejrzeć nagrania z kamer CCTV w okolicy, aby zidentyfikować sprawców. Będą także podejmować kroki prawne przeciwko nastolatkom.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.