Międzynarodowe Targi Sztuki i Kultury w Pattaya rozpoczynają się w Central Marina

Pattaya —

Pierwsze Międzynarodowe Targi Sztuki i Kultury w Pattaya zostały zainaugurowane 23 listopada przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki i Kultury we współpracy z miastem Pattaya, centrum handlowym Central Marina i Radą Kulturalną Pattaya.

Targi trwają obecnie do 28 listopada i obejmują szereg wydarzeń, w tym wystawy kulturalne w Central Marina od 23 do 25 listopada, paradę kulturalną 27 listopada i wymianę praktyk religijnych w Wat Pa Wachira Banphot w Mueang Chonburi 25 listopada.

26 listopada międzynarodowi artyści odwiedzą Pattaya i najważniejsze atrakcje turystyczne, dzieląc się swoimi historiami w mediach społecznościowych, aby przynieść korzyści przyszłej turystyce Pattaya.

Według władz festiwal zjednoczył się z artystami z ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach, aby promować pozytywną wymianę kulturalną. Ma to na celu wspieranie harmonii międzynarodowej i przyczynianie się do rozwoju każdego kraju.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.