Pijany mężczyzna przeżył upadek z balkonu hotelu Pattaya

Pattaya —

Młody mężczyzna podróżujący z Suphan Buri, aby wziąć udział w pokazie sztucznych ogni w Pattaya, spadł z piątego piętra hotelu wcześnie rano w sobotę 25 listopada. Według policji w Pattaya ofiara, prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu, przeżyła upadek, ale doznała poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godziny 6:45 w anonimowym hotelu w centralnej części Pattaya, w pobliżu Beach Road w podokręgu Nongprue w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi.

Ofiara, zidentyfikowana przez policję w Pattaya jako 21-letni Kamalap Boonsong, została znaleziona ranna na ziemi po upadku z balkonu swojego pokoju na 5. piętrze. Doznał poważnych obrażeń, w tym rany głowy z obfitym krwawieniem. Służby ratunkowe udzieliły mu wstępnej pomocy medycznej, po czym pilnie przewieziono go do szpitala.

Podczas przesłuchania pani Kittiya Sucharit, 24-letnia przyjaciółka rannej osoby, wyjaśniła policji, że ona i pan Kamalap przybyli do Pattaya, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Sztucznych Ogni. Po spędzeniu czasu w barze wrócili do swojego pokoju około 3:30.

Pani Kittiya wspomniała, że ​​ona i pan Kamalap byli całkowicie wyczerpani piciem i zmęczeni codziennymi zajęciami. Potem zasnęli; jednakże do zdarzenia doszło, gdy pan Kamala obudził się prawdopodobnie w celu skorzystania z łazienki.

Pani Kittiya opowiadała, że ​​obudził ją głośny hałas, przypominający uderzenie czegoś o dach. Kiedy sprawdziła, stwierdziła, że ​​dach pod jej balkonem jest zepsuty, a pana Kamalapa nie było w pokoju. Zaniepokojona zapytała personel hotelu i dowiedziała się, że jej przyjaciółka spadła z balkonu.

W chwili zgłaszania ofiara dochodzi do siebie po odniesionych obrażeniach w lokalnym szpitalu. Policja w Pattayi bada miejsce zdarzenia, zbiera zeznania świadków i przegląda nagrania z telewizji przemysłowej, aby ustalić dokładne okoliczności, które doprowadziły do ​​zdarzenia. Według doniesień podejrzewają jednak, że jesienią pewną rolę mógł odegrać alkohol.-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.