Dwie osoby ranne w strzelaninie w Chonburi

Chon Buri —

W szokującym incydencie, który miał miejsce 25 listopada, dwie osoby z Tajlandii odniosły rany postrzałowe w wyniku sprzeczki z użyciem prowizorycznej broni palnej.

Do zdarzenia doszło w wynajętym pokoju w dzielnicy Khao Mai Kaew w dystrykcie Banglamung w prowincji Chonburi. Około godziny 11:00 Pol. Porucznik Prakasit Pladech, śledczy z komisariatu policji w Huay Yai, otrzymał zgłoszenie o strzelaninie we wskazanym miejscu i wraz z zespołem ratowników udał się na miejsce zdarzenia.

Po przybyciu do wynajmowanego pokoju władze odkryły dwie ranne osoby, zidentyfikowane jako pan Nattapong Sitthi-nongku, lat 33 i pan Samai Nuchthien, lat 39. Pan Nattapong doznał rany postrzałowej w plecy, podczas gdy pan Samai został strzał w prawy łokieć. Obu osobom udzielono wstępnej pomocy medycznej przez personel ratunkowy, po czym pilnie przewieziono ich do szpitala.

W wyniku wstępnych dochodzeń Pol. Porucznik Prakasit ustalił, że strzelcem był młodszy brat przyjaciela rannych. Według Kittisaka Wongsuthy, 32-letniego naocznego świadka zdarzenia, starszy brat podejrzanego wdał się w ostrą kłótnię z poszkodowanymi, która przerodziła się w fizyczną bójkę.

Ofiary przewyższyły starszego brata, więc uciekł, szukając wsparcia u brata. Następnie obaj wrócili, chcąc się zemścić, a brat zastrzelił obie ofiary z domowej roboty strzelby – powiedział Kittisak.

Początkowo Pol. Porucznik Prakasit zataił nazwiska podejrzanych dla celów dochodzenia. Władze ścigają ich obecnie na drodze sądowej.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.