Australijski turysta rzekomo stracił 200,000 XNUMX bahtów na rzecz kieszonkowca w autobusie wycieczkowym Pattaya

ZDJĘCIE: รักสยาม นิวส์

Pattaya —

Australijski turysta wyraził frustrację po tym, jak zgubił cały swój dobytek i dużą sumę pieniędzy rzekomo w ręce kieszonkowca w autobusie wycieczkowym podczas podróży do Pattaya na święto Loy Krathong.

27 listopada około godziny 4:30 pan Jeevarass Palasunoram, australijski turysta po trzydziestce, zgłosił zdarzenie Polowi. Podpułkownik Natchaphon Saengsi, zastępca nadinspektora ds. dochodzenia na komisariacie policji w Pattaya.

Według pana Jeevarass pojechał klimatyzowanym autobusem z Ekamai w Bangkoku do Pattaya. Po przybyciu do Pattaya około 4:30 odkrył, że w plecaku, który umieścił w schowku nad głową, zniknęło jego portfel zawierający 9,500 dolarów australijskich (około 200,000 1,500 bahtów tajskich), XNUMX bahtów tajskich i różne dokumenty. jego miejsce.

Po dotarciu do swojego hotelu w Pattaya pan Jeevarass natychmiast zgłosił zdarzenie policji. Policja próbowała sprawdzić autobus pod kątem jakichkolwiek wskazówek, ale anonimowy kierowca autobusu poinformował ją, że w pojeździe nie ma żadnych kamer bezpieczeństwa.

Bez wyraźnych wskazówek i dowodów Pol. Podpułkownik Natchaphon powiedział lokalnym mediom, że nie jest w stanie ustalić, gdzie pan Jeevarass mógł zostawić swoje rzeczy ani czy do kradzieży doszło w autobusie. Dochodzenie w sprawie incydentu nie zostało rozstrzygnięte w momencie składania raportu.

ZDJĘCIE: รักสยาม นิวส์
ZDJĘCIE: รักสยาม นิวส์

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.