Zdobądź tysiące potencjalnych lokalnych klientów i mieszkańców, aby zobaczyli TWOJĄ nieruchomość na sprzedaż, którą możesz wystawić u nas w TPN Property!

Czy chcesz sprzedać nieruchomość w Pattaya, Banglamung lub rejonie Chonburi i dotrzeć do tysięcy lokalnych emigrantów, turystów i mieszkańców w języku tajskim, angielskim i 16 innych językach?

Media i własność TPN może Ci w tym pomóc z naszym portalem nieruchomości i przecinaj nasze strony internetowe z mediami.

Rozumiemy, jak trudno jest zauważyć Twoją nieruchomość na tak konkurencyjnym rynku, ale z największą łączną liczbą czytelników cyfrowych w języku angielskim i tajskim w obszarze Pattaya, możemy zapewnić, że Twoja nieruchomość zostanie odkryta i obejrzana.

Dzięki różnorodnym opcjom dotarcia do naszych czytelników takich jak portal nieruchomości, artykuły, posty w mediach społecznościowych, filmy TikTok i YouTube, codzienny biuletyn, systemy alertów, wiele języków i wiele więcej, możemy zapewnić, że prawdziwi mieszkańcy i osoby zainteresowane zostaniem lokalnymi mieszkańcami zobaczą TWÓJ własność.

Obecnie nie wyświetlamy ofert wynajmu nieruchomości.

Zainteresowany? Wybierz numer 088-9272454 (Punnipa) lub dodaj numer linii: punnipa29 lub wyślij e-mail na adres Właściwość@TPNproperty.com. Mogą obowiązywać warunki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje.

Nie czekaj, obejrzyj, odkryj i sprzedaj TWOJĄ nieruchomość już dziś!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/