Tasty Minimart, Grill, Bar and Cafe w Pattaya i Sri Racha jest dla Ciebie gotowy!

Pattaya, Tajlandia-

Przed apartamentem Unixx, niedaleko molo Bali Hai, zbliżającego się do trasy w górę Pratumnak Hill, znajduje się mały mini-market, grill, bar i kawiarnia w jednym, który jest dość znaleziskiem w Pattaya. Jest własnością i jest zarządzany przez przyjaciół i partnerów biznesowych The Pattaya News, Pattaya Japanese Association (PJA), miejsce to jest mile widziane dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są mieszkańcami Unixx, czy nie. Parking jest dostępny nawet w pobliżu sklepu za darmo!

Tasty Grill, Minimart i Cafe są obecnie otwarte codziennie od 9:30 do 8:00 i oferują pełny minimarket i kawiarnię na wynos i kolację.

Miejsce jest również bazą dla PJA w Pattaya, jednak zaprasza wszystkich! Możesz nawet dowiedzieć się trochę o Japońskim Stowarzyszeniu Pattaya i o tym, co robią, aby pomóc społeczności japońskiej w Pattaya. Oto świetny przykład jednej rzeczy, którą zrobili wcześniej dla Japończyka, który przeżywał ciężkie czasy po Covid-19.

Japończyk znaleziony bezdomny na plaży Pattaya, otrzymuje pomoc w powrocie do Japonii od kilku lokalnych grup

Kawiarnia z importowaną z Japonii wołowiną „Kamui” jest wyłącznym sprzedawcą wołowiny „Kamui” w Pattaya, która jest importowana z Hokkaido w Japonii. Słyszałeś kiedyś o tym? Oto więcej informacji:

Wołowina Kamui jest również dostępna do kupienia w ich mini-markecie za rozsądną cenę.

Ich „Smaczna” kawiarnia oferuje również prawdziwą kawę z importowanego ekspresu i ziaren w bardzo rozsądnej cenie w ich kawiarni.

Ich Kawa jest robiona przez ekspres do kawy „Rancilio” importowany z Włoch, ale ich cena zaczyna się od zaledwie 50 THB, co jest bardzo rozsądną ceną.

Oto niektóre z ich najpopularniejszych napojów, wszystkie dostępne na obiad i na wynos w 2023 roku!

Oferują również ręcznie robione pieczywo oraz rozsądne i różnorodne menu z takimi daniami jak jajka po benedyktyńsku i stek. Wszystkie te produkty są w pełni dostępne na wynos i na obiad!

Wreszcie, Cafe posiada również biuro nieruchomości i usługi, które są idealne dla tych, którzy szukają kondominium, zwłaszcza w Unixx Condo.

Oto ich własne słowa dla tych, którzy szukają miejsca na nocleg:

Nasza grupa, grupa JP, oferuje kupno, sprzedaż lub wynajem kondominiów w Pattaya.
Naszą mocną stroną jest to, że mamy wielu japońskich klientów i mamy swojego oryginalnego
biuro zarządu z naszym minimarketem, kawiarnią, barem itp. w kondominium w Unixx.

Skupiamy naszą działalność przede wszystkim na kondominium, dzięki czemu możemy zaoferować wynajem z naszą usługą utrzymania pokoju, wraz z naszym minimarketem, kawiarnią, barem itp. z obsługą kasową dla najemców w minimarkecie.

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie Unixx, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w naszym minimarkecie, kawiarni i barze w Unixx condo.-Pattaya Japanese Association

Bez względu na to, czy potrzebujesz zakupów, pełnego posiłku, drinka czy nieruchomości, poświęć chwilę, aby podczas następnej wizyty odwiedzić Tasty Mini-mart, grill, bar i kawiarnię w Pattaya! Znajdują się one po prawej stronie głównego wejścia do kondominium Unixx w Pattaya, zaraz po wejściu z Drugiej Drogi i kierując się w stronę wzgórza Pratumnak. Są otwarte codziennie od 09:30 do 8:00.

Tasty również niedawno otworzyła swoją drugą lokalizację w Sri Racha, dowiedz się więcej na ten temat tutaj!

Na powyższym zdjęciu widać kawałek „Tasty wołowiny” firmy Tasty @tasty minimart!
Świetnie nadaje się do suki, shabu i mukata.
490thb za 500g!
Jest również popularny wśród tajlandzkich klientów!

Dowiedz się więcej o Japońskim Stowarzyszeniu Pattaya tutaj.

Linki do menu są tutaj!

Sklep2_Menu-2 (1)

Sklep2_Menu-2

Tasty ma również pyszne słodycze i ciasta dostępne w Chateraise, pierwszym w Chonburi! Dowiedz się więcej poniżej! Dostępne TYLKO w lokalizacji Sri Racha.

Pierwszy w Chonburi! Smaczny minimart & Café rozpoczyna sprzedaż importowanych z Japonii słodyczy „Chateraise”!

Oto zaktualizowany film promocyjny!

Poprzedni to wpis sponsorowany.

Wysyłanie
recenzja użytkownika
3.17 (6 głosów)
Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/