Pattaya jest gospodarzem Tajlandii Extreme Fest 2024 w celu promowania sportów ekstremalnych i turystyki

ZDJĘCIE: สมาคมกีฬาเอ็กซ์ตรีมแห่งประเทศไทย

Pattaya —

Miasto Pattaya nawiązało niedawno współpracę z Tajlandzkim Stowarzyszeniem Sportów Ekstremalnych, aby zorganizować Tajlandię Extreme Fest 2024 w dniach 17–19 maja w centrum handlowym Central Pattaya, aby promować sporty ekstremalne, rozwijać lokalnych sportowców i wzmacniać reputację Pattaya jako miejsca sportu i turystyki.

Tutaj możesz obejrzeć najważniejsze momenty wideo z wydarzenia na naszym kanale YouTube.

W ramach festiwalu rywalizowano w jeździe na deskorolce, jeździe na rolkach, łyżwiarstwie szybkim i jeździe na rowerze BMX. W zawodach wzięło udział ponad 400 sportowców z całej Tajlandii.

Tajlandia Extreme Fest 2024 podkreśliła rosnącą popularność sportów ekstremalnych na całym świecie, w tym w Chinach, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Europie i obu Amerykach. Organizatorzy wydarzenia postanowili zorganizować wydarzenie z misją przyciągnięcia turystów do Pattaya i wniesienia wkładu w gospodarkę turystyczną miasta.

Festiwal okazał się dużym sukcesem, ponieważ ugruntował także pozycję Pattayi jako znanego na całym świecie miasta sportowego – twierdzą organizatorzy.

ZDJĘCIE: สมาคมกีฬาเอ็กซ์ตรีมแห่งประเทศไทย
ZDJĘCIE: สมาคมกีฬาเอ็กซ์ตรีมแห่งประเทศไทย

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.