Cops Combat, w którym tajscy policjanci rywalizują ze sobą w sztukach walki, premiera 28 maja

28 maja 2024 r. w Tajlandii odbędą się pierwsze w historii zawody sztuk walki „Cops Combat” na stadionie Rajadamnern w Bangkoku. W tym wyjątkowym wydarzeniu policjanci z całego kraju będą rywalizować w turnieju sportów walki. Konkurs ma charakter włączający i obejmuje funkcjonariuszy płci męskiej i żeńskiej wszystkich stopni i w każdym wieku.

**Szczegóły konkursu:**
– **Data**: 28 maja
– **Miejsce**: Stadion Rajadamnern, Bangkok
– **Uczestnicy**: Policjanci z całego kraju
– **Kategorie**: Siedem kategorii wagowych dla mężczyzn (56kg do 94+kg) i kobiet (45kg do 70+kg)

**Proces uczestnictwa:**
Funkcjonariusze zainteresowani współzawodnictwem muszą składać wnioski za pośrednictwem swoich odpowiednich biur i oddziałów. Wybrani przedstawiciele będą następnie rywalizować w turnieju.

**Informacje o transmisji:**
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie „Cops Combat” na Facebooku.

**Spotkanie organizacyjne:**
Generał broni Pol Jirabhop Bhuridej, dowódca Centralnego Biura Śledczego i szef komitetu organizacyjnego, poprowadził niedawno spotkanie na stadionie boksu tajskiego.

Wśród uczestników byli przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego. Spotkanie podkreśliło status imprezy jako pierwszych tego typu zawodów sportów walki w Tajlandii.

Generał Jirabhop podkreślił konieczność, aby turniej był zgodny z międzynarodowymi standardami i priorytetowo traktował bezpieczeństwo zawodników.

**Walka policjantów w Igrzyskach Policyjnych 2024:**
Królewska policja tajska wprowadziła „walkę gliniarzy” jako nową dyscyplinę w Igrzyskach Policyjnych w 2024 r. Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie możliwości funkcjonariuszy w zakresie samoobrony, przydatnych w ich obowiązkach, a także promowanie sprawności fizycznej.

**Zasady zawodów i sprzęt:**
Uczestnicy założą najnowsze umundurowanie policji patrolowej, wyposażone w kompleksowy sprzęt ochronny:
– Osłony głowy z przezroczystymi wizjerami
– Osłony na czoło, nos i podbródek
- Nagolenniki
– Ochraniacze zębów
– Osłony pachwin

**Format dopasowania:**
– Każda walka składa się z jednej, trzyminutowej rundy.

**Warunki zwycięstwa:**
Zwycięstwo można osiągnąć poprzez nokaut, poddanie („tap-out”), decyzję sędziów lub dyskwalifikację.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.